Sledujte nás na Facebooku

Kariéra

Jako firma neustále rosteme, proto stále hledáme nové parťáky do našeho týmu! Nevidíš tady vypsanou pozici, která by se ti u nás líbila? Nevadí, přesto nám napiš a něco společně vymyslíme!

Zahradník / Zahradnice

Hledáme zahradníka - KaposGreen

Nabízíme práci na pozici zahradník. Pracovat u nás můžete na hlavní pracovní poměr, dohodu nebo živnost. Činnost je vhodná pro všechny zájemce, kteří mají rádi práci venku. Zkušenosti nejsou podmínkou, ale výhodou, vše potřebné vás v případě potřeby naučíme. Mzda od 210,-/hod hrubého + 20000,-/měsíční prémie dle výkonu.

Arborista / Stromolezec

Hledáme vedoucího zahradníka - KaposGreen

Práce na pozici arborista/stromolezec vyžaduje znalosti z oblasti arboristiky. Arborista musí mít znalosti stromů, chorob a ETW certifikaci, případně zkušenosti s touto prací. Spolupráce je na živnost s individuálním finančním ohodnocením. V případě zájmu zašlete životopis do emailu.

Zahradní návrhář/ka, architekt/ka

Hledáme architekta - KaposGreen

Náplní vaší práce bude navrhování zahrad a veřejné zeleně ve 2D a 3D programu. Spolupráce může probíhat jak na hlavní pracovní poměr, tak na živnostenské oprávnění v rámci spolupráce na zakázkách. Pokud vás baví také práce venku, můžete se podílet i na realizaci zakázek v terénu. Finanční odměna bude stanovena dle zkušeností a druhu spolupráce.

Administrativní pracovník

Hledáme architekta - KaposGreen

Pracovní náplní je kompletní správa administrativy firmy v rámci přípravy podkladů pro realizaci zakázek, příprava podkladů pro fakturaci a další činnosti spojené se správou firmy. Pro pozici je potřeba mít zkušenost s firmou, která vyrostla z 5 zaměstnanců na 50 během 2 let. Finanční ohodnocení dle zkušeností. Pro zájem zašlete životopis do emailu.

Těší nás váš zájem

Prosíme, vyplňte formulář níže. Napište nám co nejvíce detailů o sobě a případně nahrajte váš životopis. Jakmile vaši žádost posoudíme, ozveme se Vám.

Děkujeme mnohokrát.

*Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem další komunikace
Nepromeškejte naše noviky, tipy a triky pro krásnou zahradu

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a již vám neunikne žádná novinka z našeho světa!