Kariéra

Jako firma neustále rosteme, proto stále hledáme nové parťáky do našeho týmu! Nevidíš tady vypsanou pozici, která by se ti u nás líbila? Nevadí, přesto nám napiš a něco společně vymyslíme!

Zahradník / Zahradnice

Hledáme zahradníka - KaposGreen

Nabízíme práci na pozici zahradník. Pracovat u nás můžete na hlavní pracovní poměr, dohodu nebo živnost. Činnost je vhodná pro všechny zájemce, kteří mají rádi práci venku. Zkušenosti nejsou podmínkou, ale výhodou, vše potřebné vás v případě potřeby naučíme. Na této pozici si můžete vydělat až 35 000,- měsíčně čistého.

Vedoucí zahradník / Zahradnice

Hledáme vedoucího zahradníka - KaposGreen

Práce na pozici vedoucí zahradník vyžaduje znalosti z oblasti údržby a realizace zahrad. Vedoucí musí umět vést tým lidí, které bude mít pod sebou, a bude mít na starost předáni zakázky na vstupu i výstupu, kde odpovídá za odvedenou práci svého týmu. Na této pozici získáte 35 000,- a více měsíčně čistého + firemní automobil. Odměna a benefity jsou stanoveny vždy individuálně dle pracovního nasazení každého pracovníka.

Zahradní návrhář/ka, architekt/ka

Hledáme architekta - KaposGreen

Náplní vaší práce bude navrhování zahrad a veřejné zeleně ve 2D a 3D programu. Spolupráce může probíhat jak na hlavní pracovní poměr, tak na živnostenské oprávnění v rámci spolupráce na zakázkách. Pokud vás baví také práce venku, můžete se podílet i na realizaci zakázek v terénu. Finanční odměna bude stanovena dle zkušeností a druhu spolupráce.

Těší nás váš zájem

Prosíme, vyplňte formulář níže. Napište nám co nejvíce detailů o sobě a případně nahrajte váš životopis. Jakmile vaši žádost posoudíme, ozveme se Vám.

Děkujeme mnohokrát.

*Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem další komunikace