Sečení trávy Ostrava a okolí

Sečení trávy

Posekáme vaší zahradu nebo rovnou celé pole

Poptáváte sekání trávy? Tuto činnost vám rádi zajistíme v pravidelných i nepravidelných intervalech v Moravskoslezském kraji, v případě větších zakázek ale dojedeme i do vzdálenějších lokalit v České republice a do zahraničí. Sečení trávy nabízíme jak soukromým osobám, tak firmám, obcím a městům všude tam, kde tráva roste.

Naše nabídka sečení trávy se vztahuje i na svažité pozemky, kde pro práci využíváme křovinořezy a svahové sekačky. Na běžných plochách pak pracujeme jen s tou nejlepší technikou. Trávu vám můžeme posekat mulčováním, kdy se posečená hmota rozemele na malé kousky a nechává se ležet na pozemku, ale i se sběrem a likvidací vzniklého bioodpadu.

Pokud máte pozemek, který vyžaduje více než jen sečení trávy, zahrnuje naše nabídka služeb i rekultivaci pozemků. Zlikvidujeme zde náletové dřeviny a veškerý odpad zlikvidujeme. To se týká o nepříjemného ostružiní, na které je běžný křovinořez krátký – poradí si s ním cepákový mulčovač.

Zaujala vás naše nabídka sečení trávy? Cena se pohybuje od 2,- bez DPH za 1 m2 plus doprava na místo. Pošlete nám poptávku a vytvoříme individuální cenovou nabídku přímo vám na míru.