Rekultivace pozemků Ostrava a okolí

Rekultivace pozemků

Komplexní rekultivace pozemků a zahrad.

Není váš pozemek nebo zahrada podle vašich představ? Pak využijte naší službu rekultivace pozemků. Postaráme se o staré, zanedbané zahrady a pozemek obnovíme a oživíme.

Do těchto činností i kácení stromů včetně rizikového, vyřezání náletových dřevin, sečení trávy i seštěpkování dřeva a likvidaci biooodpadu. Nebudete tak mít s ničím starost.

Rekultivaci provádíme nejen na soukromých zahradách a pozemcích, ale také kolem cest a dálnic, ve svazích, pod elektrickým vedením i na dalších místech, kde lidská ruka či těžká technika několik let nezasáhla a jsou zde náročné podmínky pro práci. Na likvidaci náletů a nevhodných dřevin jsme vybaveni těmi nejlepší stroji.

Důležitou informací pro vás jistě bude cena rekultivace zahrady. Ta se pohybuje od 40,- bez DPH za m2 a odvíjí se od náročnosti prováděných prací, které jsou závislé na stavu konkrétního pozemku. Cenovou nabídku vám vypracujeme na míru.

Po vyčištění pozemku jsme vám k dispozici i s dalšími službami. Navrhneme i zrealizujeme vaši novou zahradu podle vašich představ, pomůžeme se zakládáním trávníku i následnou péčí o něj a mnoho dalšího. Poskytujeme zkrátka komplexní služby pro vaši zahradu. Neváhejte u nás potřebné služby poptat.

Nepromeškejte naše noviky, tipy a triky pro krásnou zahradu

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a již vám neunikne žádná novinka z našeho světa!