Návrh a realizace zahrady na klíč Ostrava a okolí

Návrh a realizace zahrady na klíč

Uděláme vám zahradu dle vašich nejtajnějších tužeb

Budete stavět dům a nevíte si rady se zahradou? Nebo vás netěší stávající stav vašeho pozemku? Jsme tu proto, abychom to vyřešili. Zahradu vám navrhneme, zrealizujeme a můžeme ji následně i udržovat. Dokonalý a dlouhotrvající servis nejen během příprav a realizace je u nás samozřejmostí.

Projekty zahrad vytváříme s každým zákazníkem na míru jeho požadavkům. Zahrada má být místem, kde se budete cítit dobře, které bude reprezentativní, uklidňující a krásné. A protože to každý vnímá jinak, neřídíme se žádnými šablonami, ale přistupujeme ke každému zákazníkovi individuálně.

Kromě návrhu a realizace zahrady pro vás můžeme v této oblasti udělat mnohem více. Doplníme ji automatickým závlahovým systémem, samozřejmostí je založení trávníku, záhonů i stavba moderních gabiónových plotů a mnoho dalších služeb.

Zajímá vás, jaká je cena realizace zahrady za m2? Odvíjí se od velikosti zahrady, náročnosti prováděných prací i zvoleného množství stromů, keřů a dalších rostlin či doplňků, jako je jezírko, potůček nebo skalka. Pošlete nám poptávku a vytvoříme vám cenovou nabídku na vaši snovou zahradu.

Nepromeškejte naše noviky, tipy a triky pro krásnou zahradu

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a již vám neunikne žádná novinka z našeho světa!