Gabiónové ploty

Gabiónové ploty

Moderní a funkční řešení pro vaši zahradu

Hledáte estetický plot, který vám zajistí soukromí? Postavíme moderní gabionový plot, který oba tyto požadavky splňuje. Realizovat ho můžeme dvěma způsoby – sypaný gabionový plot je levnější, skládaný je finančně nákladnější, ale vzhlednější.

Gabiony mohou tvořit nejen ploty, ale také opěrné zídky, které slouží ke zpevnění svahu. Další uplatnění najdou i jako vyvýšené záhony či obložení stěn. Vybrat si můžete z nejrůznější variant, přizpůsobíme výsledek vašim požadavkům i konkrétním podmínkám – ať už potřebujete úzký gabionový plot, zídku s několika schody či kombinaci gabionu a dřeva či kovu, vždy najdeme to nejvhodnější řešení.

Stejně jako u dalších stavebních prací je třeba provedení gabionového plotu nebo zídky řádně naplánovat a promyslet, aby nedošlo k jejich pádu či sesunutí. Protože stavíme gabionové ploty na klíč, zvažujeme na místě všechny aspekty, a nemusíte se tak podobného problému obávat.

Přibližná cena stavby realizace gabionového plotu se odvíjí od typu (sypaný či skládaný) i potřebných příprav. Začíná na 4 500,- za 1 m.