Frézování pařezů Ostrava a okolí

Frézování pařezů

Zbavíme vás i 100 letých pařezů (během chviličky)

K frézování pařezů se využívá pásová pařezová fréza, se kterou za tímto účelem cestujeme po celé České republice i do zahraničí. Tento stroj umí odstraňovat pařezy až do hloubky 35 cm pod terénem, a vy se tak zbavíte nejen nevzhledného kusu dřeva, ale zabráníte tak i možným úrazům či poškození strojů na úpravu zahrady.

Vhodná je likvidace pařezů i v dalších případech – jde hlavně o situace, kdy potřebujete v jejich blízkosti či přímo na stejném místě vysadit nový strom. Určující je i velikost pařezu, protože některé mohou být tak velké, že je není možné odstranit ani za pomoci bagru, stejně tak se práce provádí v místech, kam se těžká technika nedostane. Fréze na pařezy stačí k projetí pouhých 85 cm šířky.

Další výhodou odstranění pařezu frézou je úspora času i vašich sil. Likvidace pařezu svépomocí je fyzicky a časově náročná činnost. Najdete sice i návody, jak lze pařez zlikvidovat v podstatě bez práce například pomocí soli nebo kyselin, ale ani tyto metody nejsou efektivní. Pomůžeme vám se zbavit pařezu bez nutnosti použít sílu a za zlomek času, neplýtvejte proto svými cennými prostředky.

Řezný průměr pařezu pro frézování
Návod, jak přesně změřit průměr pařezu k frézování.

Zajímá vás, jaká je cena frézování pařezu? Ta se odvíjí od počtu pařezů a také průměru viditelných kořenů – pohybuje se od 20 do 40,- bez DPH za vyfrézovaný 1 cm průměru, k tomu připočítáme dopravu. Neváhejte u nás frézování pařezů poptat, cenovou nabídku vám rádi vytvoříme stejně jako u dalších našich služeb.

Nepromeškejte naše noviky, tipy a triky pro krásnou zahradu

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a již vám neunikne žádná novinka z našeho světa!