Střih živých plotů

Stříhání živých plotů a keřů

Ostříháme a zarovnáme i vaše živé ploty a keře

Ptáte se, kdo ostříhá váš živý plot? Obraťte se na nás. Nabízíme stříhání živých plotů a keřů z různých dřevin – ročně nám jich projde pod rukama několik desítek kilometrů a máme na to tu nejlepší techniku na trhu. I proto se pouštíme také do stříhání živých plotů a keřů několik metrů vysokých.

Jsme tu pro vás i ve chvílích, kdy je zapotřebí radikální řez živého plotu. Radikální nebo také zmlazovací řez se provádí v případě, že živý plot začíná zespodu opadávat. Dřeviny po takovém zásahu začnou na jaře znovu hezky obrážet. Radikální stříhání živých plotů a keřů pomůže i v případě, že potřebujete napravit chyby v péči z minulých let, když rostly několik let bez stříhání nebo stojí jednotlivé dřeviny příliš blízko u sebe. Ne všechna pravidla ale platí pro všechny druhy stromů – neváhejte se proto obrátit na profesionály.

Pokud živý plot ve vaší zahradě ještě neroste, můžeme vám pomoci. V rámci našich služeb vám nabídneme veškerý servis od konzultace přes dodání rostlin, jejich zasazení až po následnou údržbu vašeho nového živého plotu.

A jaká je cena stříhání živých plotů? I tady záleží na mnoha faktorech. V úvahu bereme jejich výšku a plochu na m2, případně také počet kusů. Pro cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.